21 uwag do wpisu “Środa

 1. Oczywiście, że jestem szczęśliwy a to za sprawą mojego udanego związku, który kwitnie już dwa lata i ma się dobrze. Niby nic nadzwyczajnego ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że z moją kobietą chodziłem do szkoły przez ponad 10 lat i słowem się z nią nie odezwałem a teraz jesteśmy razem. Coś pięknego mi się przydarzyło.

  Polubienie

 2. A ja nie rozumiem odpowiedzi „c”. Oczywiście, że nasze szczęście ma znaczenie! Nawet jeżeli tylko dla nas to, hej, musimy z samym sobą wytrzymać do końca życia. W zdrowiu i chorobie, na dobre i na złe. Oczywiście, że nasze szczęście jest ważne! Nawet, a może zwłaszcza tylko dla nas.

  Polubienie

 3. Tak naprawdę mimo iż to proste pytanie ciężko znaleźć na nie odpowiedź. Dla każdego z nas szczęście to pojęcie oznaczające całkowicie coś innego. W pewnych dziedzinach życia jestem w pełni szczęśliwy w innych z kolei nie

  Polubienie

 4. Po niezbyt długim i głębokim zastanowieniu się odpowiadam – b. Yyyy, tylko ja nie jestem szczęśliwy? :/ A może to i dobrze… To nic fajnego, jak człowiek się nie cieszy z tego co ma… Może ten 2015r przyniesie mi więcej optymizmu i sprawi, że mój punkt widzenia się zmieni?… Mam taką nadzieję. Szczęśliwego Nowego Roku!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s