Młodość w obiektywie

Lena skończyła dziś dwa miesiące. W tej jakże śmiałej stylizacji postawiła na róż, który szczęśliwie w tym wieku nie razi tak, jak mógłby.

image

Janek w dniu imienin jest uroczy jak zawsze i nade wszystko kocha jeździć koleją. Tu osobista podręczna lokomotywa i uśmiech numer pięć.

image

Igor w wersji Młodopolski Poeta Z Różą urzeka niczym Cary Grant. Przezornie zaraz po zdjęciu czmychnął pograć w piłę na podwórku. Są jakieś priorytety.

image

A codziennie od 18-tej mamy gremialny mundial kanapowy. Bycie mamą co najmniej jednego przyszłego mistrza murawy zobowiązuje 🙂

16 uwag do wpisu “Młodość w obiektywie

  1. Super ekipa! 🙂 Moja póki co składa się tylko z niespełna dwuletniej panienki, która również preferuje róż, śpi z misiem, pięknie śpiewa, uwielbia oglądać zezowatą jeszcze Kukulską w teledysku do piosenki „Puszek Okruszek” i która, kiedy ją poproszę, by powiedziała mi coś na ucho, mówi: „kocham”. Mamy jednak ogromną nadzieję, że również „dorobimy się” przynajmniej jednego mundialowca 🙂

    Polubienie

  2. Ciekawa rodzinka, a najsłodsza to Lena, uwielbiam małe dzieciaki zawsze mogą coś przeskrobać albo nas rozweselić na cały dzień i pamiętajmy że czasami są bardziej szczerzy niż dorośli ludzie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s