Młody szaradzista

Igor postanowił ułożyć krzyżówkę. Do tego ambitnie układam dotąd, aż udało mu się wykorzystać wszystkie dostępne jaśkowe klocki. Co prawda toffi pisze się przez dwa f, ale to przecież drobiazg.

Całe szczęście, że zdążyłam dzieło uwiecznić, bo po chwili przycwałował Janek i krzyżówka przybrała nieco bardziej rozproszoną formę 🙂 Jak nic najmłodsza latorośl jest wielbicielem kubizmu.

Ech, życie… Dobrze, że braterska miłość jest tak bezgranicznie wielka – Igor tylko westchnął, po czym dalej dzielnie układał z Jankiem klockowe wieże. Takie efemeryczne dość.

9 uwag do wpisu “Młody szaradzista

 1. A tam przez dwa. Ja dla prostoty pisałbym przez jedno. Prawie jak tofu. Jest analogia? Jest. Bralczyk mówi, że język ewoluuje. Choć od Bralczyka wolę miodek. Ukłon.

  P.S. O co chodzi z tym spamerem. W zasadzie mogę zaznaczyć, że jestem albo nie jestem. Czy to ma jakieś znaczenie?

  Polubienie

 2. Wielki szacun dla Igora. Inteligencja jak nic po Mamusi 😉 Jakby co, to zawód profesjonalnego układacza krzyżówek ma w kieszeni :)))))

  Polubienie

 3. No, szacun!!! Mikołaja budowle z klocków też trzeba niezwykle szybko fotografować, bo znikają pod Mateusza ręką błyskawicznie. Tym Młodszym to chyba więcej wolno… Pozdrowionka dla chłopaków i do wtorku!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s