Ruszyła strona

Ruszyła strona rozliczeniowa akcji pomóż-bajce.

Będziemy tam zamieszczać rachunki za leczenie i pracę nad dentinogenesis et amelogenesis imperfecta, na które choruję – na razie jest kilka ale za parę dni pojawi się więcej. Na razie szacowane zakończenie robót wszelakich za 7-8 miesięcy ale jak wiadomo są to szacunki dość płynne.

Oczywiście adres e-mail działa, można o wszystko pytać. I proszę się nie denerwować, że czasem nie odbieram telefonu a proszę w to miejsce o sms lub e-mail – po prostu nie zawsze akurat potrafię mówić 🙂

Serdeczne ściski dziękczynne dla ekipy Haluta-Jacob-Jachu, dzięki którym strona wisi i ma się dobrze.

Podziękowania każdemu i z osobna wkrótce na stronie.

A od siebie dodam tylko tyle – sprawiliście, że mi się chce żyć, uśmiechać, mieć się w garści i na dłoni – opcjonalnie – naprawdę jestem tym wszystkim poruszona. Bardzo. Bo oprócz pieniędzy daliście mi nadzieję. I to całe tony. Dziekuję raz jeszcze…

Bez Was to wszystko nie byłoby możliwe.

Całusy
Wasza Bajka

5 uwag do wpisu “Ruszyła strona

 1. A co ja Ci takiego złego uczyniłem, że masz mi dziękować. Halucindzie to i owszem, bo nawet mnie delikatnie trącała i Jachowi . Ale pozdr serdeczniaście.

  Polubienie

 2. ktokolwiek wpadł na ten pomysł jest wielki i wspaniały.żałuję,że wtedy nie znałam bloga Bajki ani tej strony.pozostaje kciuki trzymać by wszystko się dobrze skończyło.

  Polubienie

 3. Typ – specjalnie dla ciebie, z dedykacją:

  O, POLSKA NINAWIŚCI ! DALAŚ SIĘ WZNIEŚĆ TAK WYSOKO. KRÓLUJESZ WSZĘDZIE. NIE MA JUŻ NASZEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO BEZ NIENAWIŚCI. NIE MA SĄSIADÓW POPIJAJĄCYCH RAZEM KAWĘ, NIE MA PRZYJAŹNIĄCYCH SIĘ DZIECI MIĘDZY BLOKAMI NA TRZEPAKACH. NIE MA UKOCHANYCH NAUCZYCIELI.

  JEST NIENAWIŚĆ I UDOWADNIANIE TEJ NIENAWIŚCI.

  TAK TEŻ JEST NA BLOGACH.NIE MA DAWNYCH PRZYJAŹNI I WSPÓLNYCH PODRÓŻY. NIE MA WSPÓLNYCH DUSKUSJI NA TEMAT FILMU. WSZĘDZIE SĄ PODPISUJĄCY SIĘ OBŚLIZGŁYM NICKIEM ANONIMOWI SZUBRAWCY, MAJĄCY NAJWIĘKSZĄ WIEDZĘ NA KAŻDY TEMAT. NAJLEPIEJ ZNAJĄ SIĘ NA WSZYSTKIM, NAJLEPIEJ OŚMIESZAJĄ, NAJLEPIEJ WYGWIZDUJĄ, NAJLEPIEJ ZŁORZECZĄ. ROZWALAJĄ KAŻDĄ PRZYJAŹŃ, ROZDEPTUJĄ KAŻDE ZDANIE. TUPIĄ NOGAMI ALBO PLUJĄ NA WSZYSTKO UDAJĄC WIELKICH PANÓW Z CYGARAMI KUBAŃSKIMI W WYDĘTYCH POGARDLIWIE OBŚLINIONYCH WARGACH.

  POTEM SPOKOJNIE KŁADĄ SIĘ SPAĆ MRUCZĄC Z ZADOWOLENIA, ŻE TEN, KTÓREMU DOWALIŁ, JUTRO JUŻ NA PEWNO ZAMKNIE TEGO SWOJEGO BLOGA. JUŻ ZA DŁUGO SIĘ TAM WYMĄDRZA.

  I nie masz się do kogo przyp*, bo autorka tych słów zmarła.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s