Na razie nigdzie nie wyjeżdżam

Porobiło się.

Niniejszym bardzo proszę o ściskanie kciuków za halutkowego Bella. Bardzo. Fajny z niego pies i strasznie bym chciała by jeszcze trochę sobie pomerdał…

A w kierunku Hali uprasza się o wysyłanie tyle pozytywnej energii ile tylko dacie radę. Myślę, że będzie mocno potrzebna.

Dziękuję

18 uwag do wpisu “Na razie nigdzie nie wyjeżdżam

 1. za pośrednictwem zakręconego termosu ślę pozytywną energię do Piesa i Szanownej Właścicielki, coby sobie jeszcze długo i owocnie razem żyli w dobrobycie i szczęściu !!!!! duuuużoooo pooozyyyytyyyywnnyyyyyych myyyyyśliiiii!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 2. Bajko, za stworzenie i Hal trzymamy nieustająco. A co do plecaka – mamy kilka sztuk różnej wielkości i kształtu; nie chcemy się z żadnym na amen rozstawać, ale pożyczyć na jakiś czas/pożyczać okazjonalnie – czemu nie? W razie potrzeby pisz.

  Polubienie

 3. dziękuję, z piesem już nieco lepiej, ale uprasza sie jescze o nie puszczanie końcówek górnych kończyn. Bo jeszcze nie znaju, czy to aby nie chwilowe.

  Polubienie

 4. Szukam kontaktu z Basią – Miriam. Piekielnie się martwię. Jeżeli wiesz cokolwiek o niej, o tym co u niej, jak ona się czuje, bardzo proszę o kontakt, o maila. Jola.

  Polubienie

 5. dziś siedzę dłużej w pracy (jutro wychodzę wcześniej),
  jutro popołudniu kosmetyczka…
  ten z Tobą barszczyk to ewentualnie dopiero w weekend

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s