Empik – pełna kultura

W pracy mamy burdel na kółkach. Akcja – podręczniki. Rok szkolny wystartował a ja zamiast wyhamować – po przeca do wurwy jasnej i nagłej do tego września już dwa miesiące się przygotowywaliśmy i nadal przysłowiową ręką w nocniku gmeramy – nadal zapier-papier-stary-rapier na wysokości lamperii. Po nocach śnią mi się ‚Wesołe numerki’ i ‚Stefan! Umiem już pisać’. Całe biurko tonie w papierach a ostatnio w przypływie dzikiej rozpaczliwej furii myślałam o ognisku. Przy okazji można by sprawdzić działanie czujników co to niby się w prysznice bawić mają w razie dymu. Jak na razie to ja mam siwy dym… z uszu. Obwody mi się przegrzewają. Ja chcę na wagary!!!

Przyszły. Już są. Już widzę na drukarce te cholerne, znienawidzone, naścibolone maczkiem, że odczytać bez dwóch Tymbarków nie można, skretyniałe, wyliniałe… PROMOCJE. Wrrrr, nie mogę nawet chodzić do supermarketu bo jak widzę ten napis i słyszę to słowo to mi się siekiera sama do skoku z drewutni szykuje. Dżizas!

Boguś cichaczem kładzie mi na biurku kolejną hałdę makulatury… nieszczęsne promocje… Jest tego tyle, że chyba zaraz wytapetuję jakiś warszawski Empik… nienawidzę nienawidzieć…

Ja – Rety! Ile tego. Cycki mi opadły
Boguś – Tak wcześnie?
Ja – No… masz racje… w końcu jest jeszcze przed 16.00

Rechot

Boguś – Miałem raczej wiek na myśli ale też jest zabawnie 😉

Jak dla kogo, pfff

Tymbark na dziś – Kto za a kto przeciw?

20 uwag do wpisu “Empik – pełna kultura

 1. Żadnych zmian!! Firma E. jest jak skała – jak dobrze wiedzieć, że opróc z formy i wyników naszych piłkarzy jest coś stałego!

  a myślałem że jak ich uwolniłem od swej cudnej osoby to będzie lepiej

  Polubienie

 2. Nie przejmuj się wszyszcy w pracy mamy burdel, towarzycho wróciło z wakacji, łącznie z szefostwem i wszyscy się czepiają. Siedzę teraz w pracy jestt 17, a goście jadą ze stolicy, czujesz o której będę dzisiaj w domu. Ni ma złudzeń, wakacje za nami. pozdrowienia. Hanysy.

  Polubienie

 3. a ja mam pytanie co do tej son-dyy, co jezeli ja tak np. 3/4 tych rzeczy robie wlasnie, czasem na raz czasem ustawicznie po-ko-le-iii ?? niesprawiedliwe, opcja „robie to wlasnie wszystko” byc powinna, postuluje. pozdrawiam 😀

  Polubienie

 4. Just – tylko ciii… bo się wyda ;))

  Małgośka – zróbmy słownik wyrazów ABSOLUTNIE NIE DO UZYTKU ;))

  Fan – suuuuuper ;)) tylko juz nie odchodź za daleko 😉

  Styxia – zycie to sztuka wyboru… generalnie tworzę te sondy w oparciu o siebie i to ja te wszystkie rzeczy w kinie wyprawiam wiec reszta ma zadanie mocno utrudnione – wybrac tylko jedna ;)))

  Biko – bo Bajka jest wredną zołzą i horpyną czystej wody 😉

  Swyynia – łączę się w bólu ;|

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s