Żłobek

Od 8,5 mies Młoda jest w żłobku na liście oczekujących.

Pani Kierowniczka zwodzi nas jak może. Raz Lena była na drugim miejscu, potem na trzecim, teraz na pierwszym, czyli dwoje dzieci jest już w grupie.

Wczoraj przypadkiem dowiedzieliśmy się, że od września w placówce będzie remont, najmarniej roczny i nie będzie rekrutacji do tego żłobka. Na stronie www nic na ten temat, byliśmy tam wiele razy i też nikt nic o tym nie pisnął. Zastanawiam się czy i kiedy Kierowniczka chciała nam o tym powiedzieć. Zwłaszcza, że to jedyny żłobek, do którego złożyliśmy dokumenty i świetnie to widać w systemie a ona o tym wie.

Jedziemy zrobić dym. Siwy.

—————————
45 minut później.

Ha! Mówcie mi Miszczyni!
Od 2 lutego Młoda jest w grupie pierwszej. Tadaaaaam!!!

Od września dzieci przyjęte będą rozparcelowane po żłobkach na Pradze Południe. Trudno. Ale będą.

Książę Małżonek patrzy na mnie z uznaniem. I tylko szkoda, że najczęściej trzeba dzikiej awantury żeby osiągnąć swój cel. Ale nic to. Mam w sobie coś z Wikinga. I to nie są przybrudzone warkoczyki.

image

7 uwag do wpisu “Żłobek

  1. Wikingowie są przereklamowani! a przynajmniej potomkowie wikingów. Wiem co mówię 😀 Boją się myszy i nie wiedzą że gwoździe wbija się młotkiem – oni potrzebują specjalnego pistoletu (którego oczywiście nie mają). Tak czy inaczej, gratuluję sukcesu 😀

    Polubienie

  2. a pasuje ci ta Praga południe? bo teraz w zespole złobków jest bardziej przyjazna polityka (wbrew temu, czego doświadczyłaś) i jesli lokalizacja zrujnuje twój plan dnia, to możesz wywalczyć inny wybrany złobek. najlepiej uderzyć do pani dyrektor zespołu w tej intencji, z zapytaniem na piśmie, bardzo grzecznym. opisz swoją sytuację i zagadnij, czy nie dałoby się znaleźć miejsca bliżej twojego domu.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s