Ty admin znowu bez czapki chodzisz!

Wkurzają mnie te okienka wyskakujące za każdym kliknięciem: ‚załóż bloga to nie boli’. Aj noł osiole! Przeca właśnie dlatego mam aż dwa… conajmniej. Nawet mój własny pop-up jest z pewnością dla całego stada wkurzający. Dla mnie wręcz przeciwnie ale to z całkiem innych względów. Ale reklamy na każdym kroku, w każdej notce, przy każdym komentarzu to już przegięcie jak w mostku na gimnastyce. Aż się odechciewa buszować po blogach w poszukiwaniu sensu życia według Montera Pontona. Jeszcze trochę i w wucecie będę się bała sięgnąć po pana długiego a marszczonego żeby mnie z rolki jakaś reklama ‚wuyah’ nie zaatakowała. Admin wie jak wkurzać kobiety. Admin wie jak wkurzać kobiety bolesne. Admin wie jak wkurzać kobiety bolesne i zdeterminowane bo od trzech nocy nie spały i mają dość i mogą pogryźć… dotkliwie. To do jasnej cholery dlaczemu admin nie wie, że ja nie mam kasy na opłacenie bloga co by mi te gówna kanciaste nie pojawialis? Hę? Zresztą między myszką a klawiaturą to nawet gdybym miała wolałabym pójść sobie do kina, albo na lody, albo na emeryturę. O! A admin jest wkurwogenny wybitnie i niech się kiedyś nie zdziwi jak znajdzie w lodówce wygłodniałego bullteriera… lekko tylko schłodzonego… tak dla animuszu. I szanowny admin nawet nie zdąży się zdziwić czemu cały jest wysmarowany pedeegree o smaku królika.
Bo wkurw Bajki wielki jest i niezmierzony a jak już się zreaktywuje i do gardła podejdzie to ‚wyrwę głowę i nasikam do szyi’ jak to ongiś w historii kinematografii zabrzmiało.
Przy nim jesień średniowiecza to mały pikuś. A w dodatku dziś trzynasty, więc potem będę zeznawać, że trzynastego zawsze bywam niepoczytalna.
I kto mi udowodni, że nie?
No, w ryj dać mogę dać.
Tak profilaktycznie.

Bajka brawurowa

Tymbark na dziś – Włącz się w ruch?

12 uwag do wpisu “Ty admin znowu bez czapki chodzisz!

 1. Cechą każdego administratora jest pycha i nadmierny krytycyzm wobec użytkowników!!!! Jak już mi się trafiło do obsługi napisać maila, to zamiast odpowiedzi otrzymałam, iż mój problem „wynika z nieznajomości kodu html”. Utrzymuję się z robienia stron dla pewnej komórki administracji rządowej… hi hi…
  W oczach administratorów użytkownik to przysłowiowa blondynka, zaznajomiona z komputerem jak przeciętny polski emeryt i z umiejętnością logicznego myślenia na poziomie pacjenta z wyjątkową schizofrenią. Ale wybaczmy im – w końcu to wina kompleksów…

  Polubienie

 2. Ano wkurzające. Jest taki soft, się zwie „pop-up killer” czy jakoś podobnie, można zamontować i cieszyć się błogim spokojem na monitorze 😉

  Z innej beczki. Niestety dementuje pogłoski, jakobym wybierał się w podróż…

  Polubienie

 3. Hihi, wyobraziłam sobie wyskakujące z rolki okienko z napisem „używaj srajtaśmy, to nie boli”… ;-/ Teoretycznie nie lubię ubijać pop-upów, bo czasem wyskakuje coś ciekawego, ale co za dużo, to i ptak się zakrztusi.

  Polubienie

 4. bajeczko, mnie żaden pop-up nie wyskazce na ekran i nie wali swym wyglądem mnie we facjatę monitorową, bo ja mam polską mozillę co je bardzo miła dla mnie i na dzien dobry blokuje pop-.upy i nie mam stresa wolgle….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s